AdBlue® od Grupy Azoty

NOXy® to komplementarne rozwiązanie Grupy Azoty, oferujące AdBlue®1 w najwyższej jakości. AdBlue® to chemiczny ciekły produkt, który jest nietoksyczny, bezwonny, bezbarwny, bezpieczny dla otoczenia i przyjazny dla środowiska. Wysoka jakość oraz czystość produktu wymagane są zarówno na etapie produkcji, jak i podczas transportu oraz przechowywania. Wszystkie powierzchnie wchodzące w bezpośredni kontakt z AdBlue® powinny być wolne od substancji obcych (olej, paliwo, detergent) oraz cząstek stałych.

1 AdBlue® jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Verband der Automobilindustrie e.V. (VDA)

gwiazda-wartosci_PL (2)

Najwyższa jakość gwarantowana

Nasze kilkuletnie doświadczenie w zakresie produkcji i dostaw bezpośrednich wodnego roztworu mocznika 32,5% do odbiorców ze wszystkich segmentów rynku jest gwarantem zarówno najwyższej jakości dostarczanego przez nas produktu, terminowej realizacji złożonych zamówień oraz obsługi klientów na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić całkowicie sprawną logistykę, bezapelacyjną zgodność z kryteriami normy ISO 22241 (potwierdzeniem jest uzyskany certyfikat jakości) oraz najwyższą jakość produktów. AdBlue® jest produktem chemicznym, który w pełni odpowiada na aktualne normy emisji spalin (Euro V oraz Euro VI).

Jesteśmy w stanie zaspokoić stale rosnący popyt na nasz produkt – zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Na działania o tak szerokim zakresie pozwala nam zarówno wyjątkowy potencjał, stale wzbogacane doświadczenie w produkcji oraz nadzorowaniu łańcucha dostaw i procesów logistycznych, jak również wiedza, którą zdobyliśmy w obrębie Grupy Azoty.

Wraz z produktem NOXy® Grupa Azoty i współpracujący z nią autoryzowani dystrybutorzy zapewniają zaplecze informacyjne i wsparcie techniczne ze strony ekspertów.

 

Formularz zapytań

C-16-1142-0018 foto.Sławomir Kłak

GRUPA AZOTY ZAKŁADY AZOTOWE „PUŁAWY” S.A.
POBIERZ WARUNKI TECHNICZNE
GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE „POLICE” S.A.
POBIERZ KARTĘ CHARAKTERYSTYKI
GRUPA AZOTY ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A.
POBIERZ KARTĘ CHARAKTERYSTYKI