AdBlue® od Grupy Azoty

NOXy® to komplementarne rozwiązanie Grupy Azoty, oferujące AdBlue®1 w najwyższej jakości. AdBlue® to chemiczny ciekły produkt, który jest nietoksyczny, bezwonny, bezbarwny, bezpieczny dla otoczenia i przyjazny dla środowiska. Wysoka jakość oraz czystość AdBlue® wymagane są zarówno na etapie produkcji, jak i podczas transportu oraz przechowywania. Wszystkie powierzchnie wchodzące w bezpośredni kontakt z AdBlue® powinny być wolne od substancji obcych (olej, paliwo, detergent) oraz cząstek stałych.

1 AdBlue® jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Verband der Automobilindustrie e.V. (VDA)

gwiazda-wartosci_PL (2)

Najwyższa gwarantowana jakość AdBlue®

Nasze kilkuletnie doświadczenie w zakresie produkcji i dostaw bezpośrednich wodnego roztworu mocznika 32,5% – AdBlue® do odbiorców ze wszystkich segmentów rynku jest gwarantem zarówno najwyższej jakości dostarczanego przez nas produktu, terminowej realizacji złożonych zamówień oraz obsługi klientów na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić całkowicie sprawną logistykę, bezapelacyjną zgodność z kryteriami normy ISO 22241 (potwierdzeniem jest uzyskany certyfikat jakości) oraz najwyższą jakość produktów. AdBlue® jest produktem chemicznym, który w pełni odpowiada na aktualne normy emisji spalin (Euro V oraz Euro VI).

Jesteśmy w stanie zaspokoić stale rosnący popyt na AdBlue®– zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Na działania o tak szerokim zakresie pozwala nam zarówno wyjątkowy potencjał, stale wzbogacane doświadczenie w produkcji oraz nadzorowaniu łańcucha dostaw i procesów logistycznych, jak również wiedza, którą zdobyliśmy w obrębie Grupy Azoty.

Wraz z produktem NOXy® AdBlue® – Grupa Azoty i współpracujący z nią autoryzowani dystrybutorzy zapewniają zaplecze informacyjne i wsparcie techniczne ze strony ekspertów.

 

Gdzie można kupić AdBlue® ?

Chcąc zaopatrzyć się w AdBlue®, warto pamiętać, że musi on być on wyprodukowany w oparciu o normę ISO, a także charakteryzować się wysoką jakością oraz czystością. Tylko wtedy można mieć pewność, że preparat działa tak jak powinien. W produktach niższej jakości mogą pojawiać się zanieczyszczenia prowadzące do uszkodzenia samochodu i narażenia właściciela na konieczność dokonania kosztownych napraw. Należy kupować preparaty pochodzące jedynie od zaufanych producentów. Są one dostępne na stacjach benzynowych, a także w różnego rodzaju sklepach motoryzacyjnych. Wybierając produkt do stosowania w swoim samochodzie, warto zdecydować się na preparat Adblue NOXy produkowany przez Grupę Azoty. Jest on dostępny w naszej sieci dystrybucyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o niej, dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Jak dużo dodatku zużywa silnik?

Wiedząc, że wybierając AdBlue® do swojego samochodu, trzeba zwrócić uwagę na to, by było wysokiej jakości i pochodziło od renomowanego producenta, wiele osób z pewnością zadaje sobie pytanie – jak dużo zużywa go auto w trakcie jazdy? Jest to bardzo ważna sprawa, ponieważ ma bezpośredni wpływ na wydatki związane z eksploatacją samochodu. Całe szczęście dane dotyczące użycia AdBlue® są optymistyczne. Chociaż ilość wykorzystywanej substancji zależy od konkretnego modelu pojazdu, jego masy, a także stylu jazdy danego kierowcy, to oscyluje przeważnie między 1, a 2,5 litra na 1000 km. W większości przypadków jego zużycie wynosi mieści się w granicach 1,5 litra na 1000 kilometrów.

Formularz zapytań

C-16-1142-0018 foto.Sławomir Kłak
GRUPA AZOTY ZAKŁADY AZOTOWE „PUŁAWY” S.A.
GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE „POLICE” S.A.
GRUPA AZOTY ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN S.A.