Sieć dystrybutorów

Stawiamy wysokie wymagania firmom współpracującym z zakładami produkcyjnymi Grupy Azoty w Puławach, Kędzierzynie-Koźlu oraz Policach. Dzięki temu mamy pewność, że dystrybucja AdBlue® odbywa się z zachowaniem restrykcyjnych standardów dotyczących transportu oraz przechowywania produktu, zgodnie z normą ISO 22241-3 oraz ISO 22241-4 – w odpowiedniej temperaturze oraz w specjalnych, bezciśnieniowych pojemnikach ze stali kwasoodpornej bądź z tworzyw sztucznych odpornych na korozję.

Każdy autoryzowany dostawca zapewnia ponadto profesjonalne wsparcie w zakresie zastosowania NOXy® przy oczyszczeniu spalin ze szkodliwych tlenków azotu czy też sposobu jego magazynowania.

Rozbudowana sieć dystrybucji AdBlue® pozwala nam docierać z produktem do odbiorców indywidualnych oraz hurtowych zarówno z Polski, jak i zza granicy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom logistycznym wspólnie dbamy zarówno o jakość NOXy®, jak również o terminową realizację dostaw oraz nieprzerwaną dostępność naszego produktu na lokalnych rynkach.

Wybierz punkt dystrybucji na mapie, aby zobaczyć dane dystrybutora.

Producenci

 

 

Producenci:

Grupa Azoty Zakłady Azotowe
„Puławy” S.A.
+48 81 565 21 46
Grupa Azoty Zakłady Chemiczne
„Police” S.A.
+48 91 317 19 91
Grupa Azoty Zakłady Azotowe
Kędzierzyn S.A.