Sieć dystrybutorów

Stawiamy wysokie wymagania firmom współpracującym z zakładami produkcyjnymi Grupy Azoty w Puławach, Kędzierzynie-Koźlu oraz Policach. Dzięki temu mamy pewność, że dystrybucja AdBlue® odbywa się z zachowaniem restrykcyjnych standardów dotyczących transportu oraz przechowywania produktu, zgodnie z normą ISO 22241-3 oraz ISO 22241-4 – w odpowiedniej temperaturze oraz w specjalnych, bezciśnieniowych pojemnikach ze stali kwasoodpornej bądź z tworzyw sztucznych odpornych na korozję.

Każdy autoryzowany dostawca zapewnia ponadto profesjonalne wsparcie w zakresie zastosowania NOXy® przy oczyszczeniu spalin ze szkodliwych tlenków azotu czy też sposobu jego magazynowania.

Rozbudowana sieć dystrybucji AdBlue® pozwala nam docierać z produktem do odbiorców indywidualnych oraz hurtowych zarówno z Polski, jak i zza granicy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom logistycznym wspólnie dbamy zarówno o jakość NOXy®, jak również o terminową realizację dostaw oraz nieprzerwaną dostępność naszego produktu na lokalnych rynkach.

Wybierz punkt dystrybucji na mapie, aby zobaczyć dane dystrybutora.

  – Certyfikowany Autoryzowany Dystrybutor NOXy® AdBlue®

 

  – Dystrybutor NOXy® AdBlue®

 

Producenci

 

 

roulette222

https://kamarati.com.ua/vibratory-seks-igrushki/

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Łukasz Kuta

Manager Sprzedaży RedNOx®
Departament Korporacyjny Handlu
Segmentu Agro Grupy Azoty

724-340-297

noxy@grupaazoty.com

pulnox@grupaazoty.com

likam@grupaazoty.com

Rodzaj oferty:

Dostawy luzem
Konfekcja

Producenci:

Grupa Azoty Zakłady Azotowe
„Puławy” S.A.
Grupa Azoty Zakłady Chemiczne
„Police” S.A.
Grupa Azoty Zakłady Azotowe
Kędzierzyn S.A.